3 000 HUF
May Károly: Karácsony. Utazási elbeszélés. Ford.: Szekrényi Lajos. Bp., 1902, Stephaneum. 606 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott, kissé sérült borÃtóval és gerinccel, sérült, javÃtott cÃmlappal, kissé foltos lapokkal, helyenként kissé sérült lapszélekkel, tulajdonosi bejegyzéssel és bélyegzÅ‘kkel.