1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Molnár Jenő Antal: Rózsaszínű szemüveggel. Derűs lapok a borús napokról. Bp., é.n., Szerelemhegyi Ervin Könyv- és Lapkiadó. 160 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült és kopott kiadói papír védőborítóban, a borító részben elvált a kötéstől. Felvágatlan példány. A papírborítón Byssz Róbert (1893-1961) grafikájával.