8 000 HUF
29
Móra Ferenc: Egy cár, akit várnak. Móra Ferenc Munkái Jubileumi Díszkiadás. Bp.,én.,Genius,(Révai-ny.),4+209+3 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett felső lapélekkel, jó állapotban. A szerző, Móra Ferenc (1879-1934) író által aláírt példány.