18076. 400. Closed Online auction Books: Other rarities
3 000 HUF
0 HUF
Nyírő József: Az elszántak. Bp., 1943, Révai. 237 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé hiányos, sérült kiadói papír védőborítóban.
Photo of the item taken by : nagy_andras