17923. 400. Closed Online auction Books: Other rarities
2 000 HUF
0 HUF
Passuth László: A lombard kastély. Bp., 1972, Szépirodalmi Könyvkiadó. 366 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, papír védőborítóban. A szerző ajándékozási soraival és aláírásával, DEDIKÁLT példány.
Photo of the item taken by : nagy_andras