18279. 400. Closed Online auction Books: Other rarities
2 400 HUF
15
0 HUF
Prévost, Marcel: Nők levelei. Ford.: Malonyay János. Bp., 1921, Sacelláry. 239 p. Korabeli aranyozott, bordázott gerincű félbőr-kötés, a borítón néhány kisebb kopásnyommal. Megjelent 1000 példányban.
Photo of the item taken by : tm