18273. 400. Closed Online auction Books: Other rarities
3 200 HUF
0 HUF
Rajzok Szomoryhoz. Szigethy István (1891-1966) illusztrációi. Kolozsvár, 1917, Gránit,(Lepage Lajos-ny.), 55+9 p. Kiadói illusztrált félvászon kötésben, kissé kopott borítóval.
Photo of the item taken by : karap_norbert