1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Rákosi Viktor: Kexholmi Mária. Regényes történet. Bp., én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Szövegközti rajzokkal illusztrált. Kiadói kissé kopott illusztrált egészvászon-kötés.