1 000 HUF
Remekírók képes könyvtára 2 db. Tóth Kálmán válogatott költeményei. Remekírók Képes Könyvtára. Bp., 1903, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Magyar művészek rajzaival. Leszik-féle liliomos egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval de egyébként szép állapotban. + Tóth Ede válogatott munkái. Bevezetéssel ellátta Váradi Antal. Bp, 1902, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Garay Ákos rajzaival illusztrálva. Leszik-féle liliomos egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval, de egyébként szép állapotban.