100 000 HUF
Széchényi István, gróf [1791-1860]: Világ, vagy is felvilágosító töredékek némi hiba 's előítélet eligazítására. Pest, 1831, Füskúti Landerer, 10+XL+41-539+5 p. Első kiadás! Korabeli aranyozott félbőr kötésben, kopott borítóval és gerinccel, a gerincen kis lyukkal, néhány foltos lapszéllel, javított kötéssel, minimális lapszéli kis lyukakkal, intézményi bélyegzőkkel.