10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
V. Ecsedy Judit et al.: A régi magyarországi nyomádk betűi és díszei. XVII. század. 1. kötet + 2. kötet: Illusztrációk + 2. kötet: Tanulmányok és katalógus. Hungaria Typographica II. Bp., 2010-2014, Balassi/Országos Széchényi Könyvtár. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban.