3 000 HUF
27
Verne Gyula: Storitz Vilmos titka. Regény az ifjúság számára. Ford.: Dánielné Lengyel Laura. Bp., é.n., Franklin-Társulat. 182 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.