2 000 HUF
Vörösmarty Mihály: Zalán futása. Tizenkét képpel. Bp., 1886, Méhner Vilmos. 224 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, a borÃtón kisebb kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban.