Number of items: 424

Harmath Jenő: Ember a hídon. H.n., é.n., szerző kiadása. Kiadói papírkötésben, Szerző által dedikálva.
18021.

2 000 HUF
5,18
5,71

Siklóssy László: Aprógyűjtés. Mit gyűjtsünk kis pénzen? Bp., 1918, A Táltos kiadása. 90+6 p. Számos szövegközi illusztrációval. Kiadói papírkötés, sérült, kissé hiányos borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel. Nagyrészt felvágatlan lapokkal.
18022.

1 000 HUF
2,59
2,86

Kartinthy Frigyes: Lepketánc. Bp., [1927], Athenaeum. 56 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, kissé kopott borítóval, helyenként sérült lapszélekkel.
18023.

1 600 HUF
4,15
4,57

Böngérfi János: Kádár Pal. A kis magyar robinson. Xantus Sándor művészi tollrajzaival. Bp., 1943., Bethlen Gábor. Kiadói illusztrált papírkötés, az elülső borító sarkán hiánnyal, a gerincen kis hiánnyal.
18024.

1 200 HUF
3,11
3,43

Zubor István: Levelek egy kezdő turistához. Az előszót írta: Zsitvay Tibor. Bp., én., Athenaeum. Kiadói foltos papírkötés, a könyvtest elvált a borítótól, de egyben van.
18025.

1 000 HUF
2,59
2,86

Faludy György: A pompeji strázsán. Bp., 1945, Officina, 91+4 p. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, szakadozott borítóval és részben hiányos gerinccel, ajándékozási sorokkal.
18026.

1 800 HUF
4,66
5,14

Moldova György: Magányos pavilon. Bp., 1966, Magvető Zsebkönyvtár. 192 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, a borítón hajtásnyomokkal, kis sérülésekkel. A szerző ajándékozási soraival és aláírásával, DEDIKÁLT példány.
18027.

1 200 HUF
3,11
3,43

Seni-Horoskop mit 36 Karten. Leipzig, cca 1930 Bern Verlag. Horoszkókönyv jóskártyákkal
18028.

1 800 HUF
4,66
5,14

Fényes László: Jókai Mór utolsó évei körül. Válasz Vészi Józsefnek. Bp.,1904, Lipinszky és Társa. 31 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként sérült, kissé hiányos lapokkal.
18029.

1 000 HUF
2,59
2,86

Negre, Mireille: Neked táncolok, uram. Bécs, 1987, OMC. 120 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban.
18030.

1 000 HUF
2,59
2,86

Fekete István: Karácsonyi látogatók. Válogatta és szerk.: Véber Károly. Hartung Sándor rajzaival. Bp., 1989, Móra. 256 p. Kiadói papírkötés, védő celofánban.
18031.

1 200 HUF
3,11
3,43

Dr. Bernáth Zoltán: Elvtárs, kivégzésed esetén kérsz-e újratemetést? Bp., 2001, Szenci Molnár Társaság. DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18032.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF