Az Erdélyi Helikon Magyarországi Barátainak Aranykönyve 1937. Kolozsvár, 1937, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói papírkötés, javított kötéssel, foltos borítóval, a borítón és a gerincen kis sérüléssel, kis hiánnyal, 6 lap kijár.
Szomaházy István: Barátaim, a halottak. Bp., 1920, Kultura. 150 p. Első kiadás. Kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 250 példányban, számozatlan példány.
Erdélyi Kalendárium, amelyet az Úrnak 1940-ik esztendejére barátainak küld az Erdélyi Férfiak Egyesülete. Bp., 1940, Erdélyi Férfiak Egyesülete (Officina). 32 p. Egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kissé sérült kiadói papírkötés.
Mixtum compositum. Egy orvos apró feljegyzései. Fáy Dezső rajzaival. (Bp.), 1924, Amicus. 63 p. Egészoldalas és szövegközi fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, sérült, kissé hiányos illusztrált kiadói papírborítóval. Megjelent 500 példányban, 345. sorszámozott példány.
Florence L. Barclay: Az esti dal. (The rosary). Pogány Kázmér fordítása. Bp, é.n., Szent István Társulat. X. kiadás. Weszely Norbert rajzaival illusztrálva. Kopott egészvászon kötésben, megviselt borítóval és meglazult kötéssel.
Magyar balladák könyve I-II. köt. Válogatott gyűjtemény. Irodalmi Kincstár III-IV. Bp.-Pest,1874-1861,Franklin-Heckenast Gusztáv, 1 (címkép, Arany János arcképe) t.+192 p.; 192 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal.