Thomas Mann: A törvény. Ford.: Vajda Endre. Drahos István fametszeteivel illusztrálva. Heller Ágnes utószavával. Új Elzevír Könyvtár 2. Bp., 1958, Magyar Helikon, 172 p. Kiadói aranyozott, egészbőr-kötés, festett felső lapélekkel, jó állapotban. Számozott (1150/126.) példány.
Hunyady Sándor: A hajó királynője. Bp., [1944], Athenaeum. 123 p. Kiadói illusztrált papírkötés, részben szétvált kötéssel, a könyvtesttől részben elvált borítóval.
Eszterhás István: Mendő Szabó Mári néni komendál. Cleveland, 1960, Magyar Könyvtár. 118 p. Kiadói papírkötés, a borítón feljegyzésekkel, kissé kopott borítóval. Felvágatlan példány.
Ady Endre: A minden titkok verseiből. Bp., 1919., Pallas. Harmadik kiadás. A borító Jeges Ernő munkája. Kiadói papírkötés, a hátsó borító hiányzik, az elülső borító leszakadt, a gerince hiányos.
Ady Endre: Szeretném, ha szeretnének. Versek. BP., 1910., Nyugat, 129+5 p. Második kiadás. Átkötött kartonált kötésben, kopott borítóval és erősen kopott gerinccel, ceruzás bejelölésekkel, egy lapon ceruzás rajzzal, megviselt állapotban.
Darvas József: Szakadék. Dráma három felvonásban. Magyar Játékszín. 1. Bp., 1945., Magyar Élet. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés,kopott borítóval, pár helyen ceruzás bejelöléssel, aláhúzással.