Number of items: 424

Fekete István: Tüskevár. Regény. Szecskó Tamás rajzaival. Bp.,1962, Móra. Negyedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, sérült, hiányos papírborítóval.
18141.

1 000 HUF
2,59
2,86

Balázs Ferenc: Bejárom a kerek világot (1923-1928). Bukarest, 1975, Kriterion. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban.
18142.

900 HUF
2,33
2,57

Verne Kislexikon. Bp., 1997, Kossuth. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
18143.

1 400 HUF
3,63
4,00

Gyurátz Ferenc: Hősök kora. Két elbeszélés a szabadságharcok idejéből. Protestáns család és iskola I. évf. 7 sz. Szentgotthárd, 1911, Wellisch Béla. 95 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott és foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
18144.

1 000 HUF
2,59
2,86

Salten, Felix: Amiről az erdő mesél. Ford.: Kassai Zoltán. A borítólap Hámori György munkája. Bp., é.n., Magyar Téka. 143 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, sérült, javított kiadói papír védőborítóban, a hátsó szennylap sérült.
18145.

2 000 HUF
5,18
5,71

18146.

1 000 HUF
2,59
2,86

Éjfél. Magyar irók misztikus novellái. A novellákat Bálint Aladár gyűjtötte össze. Az előszót Kosztolányi Dezső irta. A címlapot és az illusztrációkat Divéky József (1887-1951) rajzolta. Gyoma, 1917, Kner Izidor. 204 p. + 11 t. Kiadói papírkötés, kissé sérült, viseltes borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, kissé foltos lapokkal.
18147.

3 000 HUF
7,77
8,57

B. Bibra Ernő: Szerelmi perpatvarok. I-III. kötet. Pest, 1872, Kocsi Sándor könyvnyomdája. 156+180+160 p. Könyvkötői aranyozott félvászon-kötés, egybekötve, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
18148.

2 400 HUF
6,22
6,86

Dr. May Károly: A puskás búr. Ford.: Szekrényi Lajos. Bp., 1901, a fordító kiadása (Pallas-ny.). 172 p. Kiadói festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott, kissé sérült borítóval, helyenként sérült, javított, kissé foltos lapokkal.
18149.

4 000 HUF
10,36
11,43

Annals of English literature. 1475-1950. Oxford, 1961, Clarendon Press. Angol nyelven. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés.
18150.

1 000 HUF
2,59
2,86

Thaly Kálmán: Régi magyar vitézi énekek és elegyes dalok. XVI-ik, XVII-ik és XVIII-ik századbeli eredeti kéziratokból és régi szétszórt nyomtatványokból egybegyűjté s jegyzetekkel ellátta - -.Toldalék: A bujdosó Balassa Bálintnak két költeménye. Pest, 1864, Lauffer Vilmos, 4+428 p. Korabeli átkötött félbőr-kötés, a gerincen kis sérüléssel, márványozott lapokkal, foxing foltos lapokkal, Thaly Kálmán beragasztott arcképével.
18151.

Thaly Kálmán: Régi magyar vitézi énekek és elegyes dalok. XVI-ik, XVII-ik és XVIII-ik századbeli eredeti kéziratokból és régi szétszórt nyomtatványokból egybegyűjté s jegyzetekkel ellátta - -.Toldalék: A bujdosó Balassa Bálintnak két költeménye. Pest, 1864, Lauffer Vilmos, 4+428 p. Korabeli átkötött félbőr-kötés, a gerincen kis sérüléssel, márványozott lapokkal, foxing foltos lapokkal, Thaly Kálmá...

2 000 HUF
5,18
5,71

Arany János összes munkái. III. kötet: Elbeszélő költemények: Buda halála, Murány ostroma, Katalin, Szent László-füve, Első lopás, Keveháza, Bolond Istók. Bp., 1883, Ráth Mór. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötésben, aranyozott lapélekkel, kis kopásnyomokkal, kis foltokkal borítón.
18152.

2 000 HUF
5,18
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF