Költők albuma. Arany László, Ábrányi Emil, Bartók Lajos, Dóczy Lajos ... és számos más elenkori magyar költők verseiből összeállította: Radó Antal. Bp.,én.,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), XIV+2+383 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, hiányzó elülső szennylappal, az elülső előzéklapon kis hiánnyal, kopott borítóval.
Szekeres József, Szilágyi György: Circus. Fejezetek a magyar cirkuszművészet történetéből. Bp.,1979, Magyar Cirkusz és Varieté Vállalat. 222 p. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a könyvtesttől részben elvált gerinccel. A két szerző, Szekeres József és Szilágyi György által DEDIKÁLT példány.
Eötvös József: Magyar írók és államférfiak. B. Eötvös József emlékbeszédei. Pest, 1868, Ráth Mór. 333 p. Könyvkötői aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
Eötvös Károly: Jókay nemzetség. Bp., 1906, Révai. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos, kissé szakadt borítóval, részben hiányos, részben szakadt gerinccel, szétvált, szakadt kötéssel.
Fejtő Ferenc: Érzelmes utazás. A képeket összegyűjtötte és válogatta: Relle Ágnes. Bp.,2008,Kossuth. Harmadik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
Szablyák és citerák. Bolgár népdalok és népballadák. Ford.: Nagy László. Bödey József jegyzeteivel. Bp., 1953, Szépirodalmi. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány. Megjelent 3000 példányban.