Books: Other rarities Number of items: 424
2454369
18225
400
Other collectibles
Babits Mihály: Jónás Könyve. Leírta és rajzolta Borsos Miklós. Bp., 1974, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, műanyag védőborítóban, kopott és karcos borítóval. Borsos Miklós rajzaival.
1 400 HUF
2454327
18226
400
Other collectibles
Gyimesné Szekeres Ágnes: 200 szólás és közmondás. Debrecen, é.n., Tóth Könyvkereskedés és Könyvkiadó Kft. Kartonált papírkötésben, szép állapotban.
1 400 HUF
2446628
18227
400
Other collectibles
Száz vers. Görög, latin, angol, francia, német, olasz válogatott költemények eredeti szövege és magyar fordítása. Összeáll.: Szerb Antal. Bp, 1943,Officina. Foltos, szakadt kartonált papírkötésben, megviselt állapotban.
1 800 HUF
2293195
18228
400
Other collectibles
5 000 HUF
2454060
18229
400
Other collectibles
Moldova György: A napló. Bp, 1983, Magvető. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval. Kissé koszos borítóval, de egyébként jó állapotban. A szerző által aláírt példány.
1 200 HUF
2453756
18230
400
Other collectibles
P. Horváth László: Pünkösdi király. Hat dráma. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp.,1973.,(Kecskemét, Petőfi-ny.) Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
2457659
18231
400
Other collectibles
Adomák és veszemék, hazudozások és igazmondások, képes élcek és illusztrált képtelenségek, mulattató versek és nevettető elbeszélések ... Összeáll. és kiadta Dvorzsák János. Havi füzetek XIII.-XVI. 1908. Festett egészvászon kötésben (Pausz Gyula) Címlap nélkül, javított kötésben
1 400 HUF
2457654
18232
400
Other collectibles
Az Énekek Éneke. Szent Jeromos lain fordításában. Bp., 1941, Officina. Félvászon kötésben
1 000 HUF
2458537
18233
400
Other collectibles
Bartis Ferenc: Örökbe fogadtam a Földet. Dedikált Bp., 2001. Codex Print. Kiadói papírkötésben,
1 200 HUF
2446612
18234
400
Other collectibles
Kosztolányi Dezső: Ábécé. Sajtó alá rendezte és bevezetőt írta Illyés Gyula. Kosztolányi Dezső hátrahagyott művei V. kötet. Bp.,(1942), Nyugat. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés. Kissé koszos borítóval és laza fűzéssel, de egyébként jó állapotban. Tulajdonosi névbejegyzéssel.
1 000 HUF
2446602
18235
400
Other collectibles
2454125
18236
400
Other collectibles
Pajkos énekek. Vál., a szöveget gondozta és a jegyzeteket írta: Stoll Béla. Magyar ritkaságok. Bp., 1984., Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035