Vörösváry László: Az élet derűje. Humor és optimizmus. Dedikált. Illusztrációk és kötésterv: Gózon Lajos. Bp., szerzői kiadás, 1988. Kiadói bőrkötésben.
József Attila - - összes versei és műfordításai. (Sajtó alá rend. Bálint György.) [Bp.],é. n. Cserépfalvi, (Forrás-ny.) Kiadói kopott félvászon-kötés, foltos lapokkal.
Prévost, Marcel: Nők levelei. Ford.: Malonyay János. Bp., 1921, Sacelláry. 239 p. Korabeli aranyozott, bordázott gerincű félbőr-kötés, a borítón néhány kisebb kopásnyommal. Megjelent 1000 példányban.
M. Tótfalusi K. Miklósnak maga személyének, életének és különös tselekedetinek mentsége. Mellyet az Irégyek ellen, kik a' közönséges Jónakj ezaránt meggátolói, írni kénszerített. Kolozsváratt, 1698. Esztendőben. Melyet, most ujjolag kinyomtattak Tolnai Gábor bérkefeztő-beszédével. Gyoma, 1940., Kner Izidor, 2+123 p. Kiadói félvászon-kötés, egészen kis kopásnyomokkal, ex libris-szel. Megjelent 1000...
Kemechey Jenő: Magyar Mohikánok. Bp., 1901, Rákosi Jenő, 184+8 p. Egyetlen kiadás. Bibliofil kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, Leszik-kötés, aranyozott felső lapélekkel, kissé kopott borítóval.
Berliner, Anna dr.: Japanische Reklame in der Tageszeitung. Stuttgart, C.E. Poeschel Verlag. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban / linen binding, little damaged condition
Kunoss Endre: Dalfüzér. Pozsony, 1840, Schmid Antal, X+2+174 p. Egyetlen kiadás. Korabeli egészvászon-kötésben, a gerincen címkével, kissé foltos lapokkal, possessori névbejegyzéssel. Ritka!