5 000 HUF
Assisi Szent Ferenc virágos kertje. Fioretti. Fordította: Kaposy József. [Bp.,1921], Genius, 4+XXXIX+348 p. Az oldalszámozáson belül Végh Gusztáv 16+1(címlap)+1(záródísz) egészoldalas fametszetű illusztrációjával. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, a gerincen kis sérüléssel, foltos lapokkal, ajándékozási címkével.