2 000 HUF
Schöberl, X. F.: A katholikus hitoktatás kézikönyve. I-.III. köt. Ford.: Tóthfalussy Béla. Bp., 1891, Hunyadi Mátyás Intézet. Korabeli kopott aranyozott egészvászon-kötés, sérült gerinccel, kijáró hátsó szennylappal, bekötött borítókkal.