Ribini, Ioannes: Memorabilia Ecclesiae Augustanae Confessionis in Regno Hungariae a Leopoldom M. usque ad Carolum VI. Recensuit Ioannes Ribini. Posonii [Pozsony], 1789, Sumtibus Caroli Gottlob Lippert. (14)+608 p. Latin nyelven. Korabeli aranyozott, bordázott gerincű félbőr-kötés, festett lapélekkel, kopott, kissé sérült borítóval és gerinccel, néhány lap szélén ázásnyomokkal.
Dr. Karácsonyi János: Szt. Ferencz rendjének története magyarországon 1711-ig. II. kötet. Bp., 1924, Magyar Tud. Akadémia kiadása. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
Dr. Paulovits Sándor (szerk.): Szentévi magyar zarándoklatok. Visszaemlékezések a jubileumi év eseményeire. Gazdagon illusztrált. Bp., Római Zarándokok Emlékalbumbizottságsa, 1926. Foltos, gyűrött félvászon kötésben.
Felelős szerkesztő: Dr. Laurentzy Vilmos. Magyar Protestáns Almanach az 1933. évre. Debrecen, 1932, Tiszántúli Könyv és Lapkiadó Rt. Kiadói egészvászon-kötés.
Dr. Czaich Árpád Gilbert-Fráter Aladár: X. Pius pápa életének és uralkodásának története napjainkig. Bp., 1907, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés kopottas állapotban, sérült gerinccel és kijáró lapokkal. Intézményi bélyegzővel.
Újszövetségi Szentírás a Vulgata szerint. Káldi György S. J. fordítása nyomán, tekintettel az eredeti szövegre. Bp., 1928, Palladis Rt. 319+5 p + 20 t. Egészoldalas fekete-fehér reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói dombornyomott, aranyozott egészvászon-kötés, szép állapotban.
Assisi Szent Ferenc virágos kertje. Fioretti. Fordította: Kaposy József. [Bp.,1921], Genius, 4+XXXIX+348 p. Az oldalszámozáson belül Végh Gusztáv 16+1(címlap)+1(záródísz) egészoldalas fametszetű illusztrációjával. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, a gerincen kis sérüléssel, foltos lapokkal, ajándékozási címkével.
A protestantizmus Magyarországon. I-II. rész. (Egy kötetben.) Történeti és helyzetrajz. I. rész.: S. Szabó József: A protestantizmus Magyarországon. II. rész.: Baltazár Dezső-Czeglédy Emánuel et alii: A protestáns szellem hivatása a magyar nemzet életben. Sajtó alá rendezte: Vida Gyula. Bp.,1928, Bethlen Gábor Szövetség. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.