17888. 400. Closed Online auction Books: Tales
1 800 HUF
35
0 HUF
Japán mesék. Japán eredetiből ford.: Dr. Balogh Barna. Bp.,én.,Victoria. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, 6 kijáró lappal.
Photo of the item taken by : hsz