19132. 400. Closed Online auction Jewellery
18 000 HUF
0 HUF
2 db régi, dekoratív ezüst (Ag) mente gomb, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, kissé sérült, nettó: 26,6 g
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf