110 000 HUF
Antik ezüst (Ag) gyertyatartó párban. Bécs, 1861. Jelzett, mesterjegyes (CSS) Ifj. Christian Sander. Össz nettó 452 g. / Antique silver candlestick pair. Vienna, 1861. Hallmarked, CSS golsmith mark. 26 cm