380 000 HUF
Longines 14K arany, férfi karóra cca 1960, kézi felhúzós szerkezettel. Jelzett tok, szerkezet, 14K jelzett arany Longines szíj. Működő, jó állapotban, számlapon kis kopások. Bruttó 54,3 g, 30x30 mm / 14C gold Longines men's watch. Works well,