11696. 400. Closed Online auction Watches
16 000 HUF
0 HUF
Omega zsebóra ezüst, pikkelyes tokkal, jelzett tok, jelzett szerkezet, sérült számlap, hiányzó másodperc mutató. Tisztításra szorul d: 50 mm
Photo of the item taken by : tm