Új, soha nem hordott karórák gyűjteménye exkluzív 24 férőhelyes óra tartóval. 9 db divatos, modern Königswerk karóra nagyrészt fóliás, új állapotban, nagy méretűek, bőr, fém szíjasok. Mind hibátlan állapotban. Tartón kisebb hibák.
Jaeger Le Coultre Atmos asztali óra Aranyozott tok, üveg oldalakkal. Az óraszerkezet felhúzást nem igényel. A szerkezet hátán található tartály klóretán gázt, egy membránt és egy spirálrugót tartalmaz. A gáz a hőmérséklet legapróbb változására tágul vagy szűkül, ezzel mozgatva a membránt. 1 Celsius-fok hőmérséklet-változás hatására a szerkezet 48 órányi járástartalékot képez .Működő, jó állapotban...
Rolex Oyster Perpetual Chronometre 18K arany tokos automata férfi karóra cca 1976. Jelzett tok, szerkezet, korona, szíj. Hibátlan számlap, kis karcok a plexin. 34 mm. / Vintage Rolex Gold Gents 34 mm Oyster Perpetual Automatic Ref, 15505, Circa 1976.
Zenith 18K arany chronográf kézi felhúzós Cal. 146 D férfi karóra cca 1950. Jelzett tok, szerkezet, korona, szerkezet. Hibátlan számlap, hátlapon kis horpadások. Működő, szép állapotban. d. 35 mm. / Zenith 18K Gold vintage Chronograph manual wind Cal. 146 D
Vacheron Constantin 18k arany kézi felhúzós karóra a számlápon brillekkel. ref.4714 ca 1950 Jelzett tok, szerkezet. pótolt korona Számlapon néhány apró pötty, plexin egy két karc, hátul a tokon karcok, hátlapon apró benyomódás Működő, szép állapotban. d. 33 mm. / A 18k Yellow Gold vintage Vacheron Constantin ref.4714 manufactured in 1950's.
IWC 18k arany kézi felhúzós art deco férfi karóra. cca 1938 Szerkezetszám 966837, tokszám 1016901 Jelzett tok, szerkezet. Számlapon enyhe korrozió. Működő, szép állapotban. 41 mm (fültől fülig) x 21 mm. / A 18k Yellow Gold vintage IWC manual wind with some corrosion on the dial .