Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 131
2434360
33026
400
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1949. "A Magyar Népköztársasági Érdemérem arany fokozata" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés eredeti tokban T:1-
Hungary 1949. "Medal of Merit of the Hungarian Peoples Republic Gold class" gilt, enamelled Br decoration in original case C:AU
NMK 534.
12 000 HUF
2452969
33027
400
Numismatics
1949-1956. "Kitűnő Tanuló" zománcozott kitüntetés mellszalaggal T:2
1 200 HUF
2427772
33028
400
Numismatics
~1950. "M.N.D.SZ. Népegészségőr" zománcozott jelvény (22mm) T:1-
1 600 HUF
2449630
33029
400
Numismatics
~1950. "Szakma Kiváló Dolgozója - Könnyűipar" Rákosi-címeres zománcozott és aranyozott fém kitüntetés, hátoldalán "19801" sorszámmal T:2
1 200 HUF
2414571
33030
400
Numismatics
~1950. "Vegyipari és Energiaügyi Miniszter - Kazincbarcika Építéséért Emlékérem" zománcozott fém kitüntetés eredeti, sérült tokban (63x34mm) T:2 Hungary ~1950. "Minister of Energy and Chemical Industry - For Building of Kazincbarcika Medal" enamelled metal decoration in original, damaged case (63x34mm) C:XF
3 000 HUF
2432182
33031
400
3400
Numismatics
1951. "Kohó- és Gépipari Miniszter - Sztálin Vasmű Emlékérem 1951 bronz fokozata" bronzozott Fe kitüntetés eredeti tokban T:2
3 400 HUF
2456401
33032
400
Numismatics
1953. "Sztahanovista" zománcozott fém kitüntetés T:2 szennyeződés
1 400 HUF
2456288
33033
400
Numismatics
1955-1958. Két darab kínai jelvény, egyik "BUDAPEST 1955" felirattal T:1-,2
2 000 HUF
2456173
33034
400
Numismatics
1956. "Tűzbiztonsági Érem" arany és bronz fokozata, zománcozott, aranyozott Br és Br kitüntetés, egyik mellszalaggal T:1-,2 középrész zománcozása hiányzik NMK 564., 566.
1 400 HUF
2456184
33035
400
Numismatics
1957. "Bányász Szolgálati Érdemérem ezüst és bronz fokozata" zománcozott, ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon és zománcozott Br kitüntetés (2x) T:2 NMK 671., 672.
1 400 HUF
2452755
33036
400
Numismatics
1959. "Tanácsköztársasági Emlékérem" ezüstözött Br kitüntetés, mellszalaggal, igazolvánnyal T:2- NMK 701.2
1 000 HUF
2452213
33037
400
Numismatics
~1960. "A Balesetmentes Közlekedésért" Br autóra szerelhető jelvény (97x82mm) T:2
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035