31306.
400. Closed Online auction
Hungarian commemorative medals and plaques
8 000 HUF
16
Vincze Pál (1907-1994) 1937. "V. Országos Kézművesipari Kiállítás Budapesten 1937 / Ipar Nélkül a Nemzet Félkarú Óriás" aranyozott Br emlékérem, peremén "BRONZ" fémjel, hátlapon "HORVÁTH-HERCZENIK ELSŐ BP. ARMATURAÚ" gravírozással (77,6g/61mm) T:1-