Nagy-Britannia 2011. 50p Cu-Ni "Londoni Olimpia 2012 - Sport összeállítás" (29xklf) + záróérem, az érmek karton dísztokban, eredeti sérült gyűjtőalbumba rendezve T:BU Great Britain 2011. 50 Pence Cu-Ni "2012 London Olympics - Sport Collection" (29xdiff) + completer medallion, in blisters, organized in damaged original collector's album C:BU
Nagy-Britannia ~1950-2000. "A brit pénzverés változó arca" 16xklf aranyozott, festett fémpénzből álló szett díszdobozban, tanúsítványokkal a "The London Mint Office" kiadásában T:vegyes
Great Britain ~1950-2000. "The Changing Face of British Coinage" 16pcs of gilr, painted metal coins in decorative case, with certificates from "The London Mint Office" C:mixed
Német Államok / Bajor Választófejedelemség 1719. 30kr Ag "II. Miksa Emánuel" + Német Birodalom 1906A 1/2M Ag T:3,2-
German States / Electorate of Bavaria 1719. 30 Kreuzer Ag "Maximilian II Emanuel" + German Empire 1906A 1/2 Mark Ag C:F,VF
Német Államok / Szászország-Albertine 1773EDC Tallér Ag "III. Frigyes Ágost" Drezda (27,48g) T:2-,3 / German States / Saxony-Albertine 1773EDC Thaler Ag "Friedrich August III" Dresden (27,48g) C:VF,F Krause KM# 992.1
Német Államok / Bajorország 1806-1810. 6kr Ag "I. Miksa József" (2xklf) T:3
German States / Bavaria 1806-1810. 6 Kreuzer Ag "Maximilian I Joseph" (2xdiff) C:F
Krause KM# 686
Német Államok / Poroszország 1822A 1/6 Tallér Ag "III. Frigyes Vilmos" + 8db gyenge állapotú érme, illetve érmetöredék (összsúly 3,51g) T:3
German States / Prussia 1822A 1/6 Thaler Ag "Friedrich Wilhelm" 8db coins in week condition or coin fragments (total weight 3,51g) C:F
Német Államok / Szászország-Albertine 1857F Tallér Ag "Johann" Drezda (18,58g) T:1-,2 / German States / Saxony-Albertine 1857F Thaler Ag "Johann" Dresden (18,58g) C:AU,XF Krause KM# 1193
Német Államok / Frankfurt am Main 1866. 2 Tallér Ag "Frankfurt szabadváros" (37,09g) T:2 peremen kis hiba és karc / German States / Frankfurt am Main 1860. Thaler Ag "Freie Stadt Frankfurt" (37,09g) C:XF small error and scratch ont the edge Krause KM#366