10775.
400. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
4 600 HUF
11,92 EUR, 13,14 USD
Ilnitzky jelzéssel: Virágot szedő lány. Olaj, karton. Széleinél kissé sérült. 24,5x34,5 cm