10776.
400. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
70 000 HUF
Iványi-Grünwald Béla műhelye: Faluvég. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán "Igazolom, Iványi" felirattal. Régi, kissé sérült historizáló stÃlusú blondel keretben. 50×60 cm