10777.
400. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
65 000 HUF
Iványi-Grünwald Béla műhelye: Faluvég. Olaj, vászon, jelzett. Régi, sérült historizáló stÃlusú keretben. Hátoldalán régi árcÃmkével: 1300,- (PengÅ‘?). 60×80 cm