10673.
400. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
2 800 HUF
Jelzés nélkül, feltehetően Zsellér László (1903-1977) műve: Üvegablak terv. Akvarell, ceruza, tus, papír. Üvegezett fa keretben. 23,2×22 cm