24 000 HUF
62,18 EUR, 68,57 USD
Ágh Ajkelin Lajos (1907-1995): Sziklavirág II, 1978. Vegyes technika, papír, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett keretben, 48×33 cm