9 500 HUF
24,61 EUR, 27,14 USD
Apoux, Joseph (1846-1910): Hógolyózók (erotikus grafika). Rézkarc, papír, jelzett a rézkarcon. Üvegezett, kissé sérült régi fa keretben. 20x18 cm