Photo

Number of items: 568

Pillanatképek, 4 db fotó, 18×24 cm
13426.

1 000 HUF
2,59
2,86

3 db gépet ábrázoló műszaki fotó, 24×18 cm
13427.

1 000 HUF
2,59
2,86

1923 Szászváros, A Szászvárosi Ref. Kun. Kollégium Főgimnáziuma 1923-ben végzett növendékeinek tablófotója, az iskola épületének és két belső termének képeivel, sérült, 25,5×36 cm
13428.

3 000 HUF
7,77
8,57

cca 1940 Marosvásárhely, Theil Gyula és Bartha Kulcsár Zoltán úri szabósága (Marosvásárhely, Strada Calarasilor - korábban Kossuth Lajos utca 4.), üzletbelső, Szabó Miklós fényképész felvétele, kartonra kasírozott fotó, 17,5×22,5 cm
13429.

12 000 HUF
31,09
34,29

cca 1960-1970 Régi fotóalbum, benne beragasztott pornóképekkel, nagyrészt fotókkal, de benne egy-két nyomtatvány is, kb. 250-230 db, változó állapotban, közte sérült is, különféle méretben, kopott albummal.
13430.

2 000 HUF
5,18
5,71

cca 1960-1980 Régi fotóalbum, benne beragasztott pornóképekkel, nagyrészt fotókkal, de benne több nyomtatvány is, kb. 200-250 db, változó állapotban, közte sérült is, különféle méretben.
13431.

2 000 HUF
5,18
5,71

cca 1960-1970 Régi fotóalbum, benne beragasztott pornóképekkel, nagyrészt fotókkal, de benne nyomtatványok is, kb. 100-150 db, változó állapotban, különféle méretben
13432.

2 000 HUF
5,18
5,71

cca 1960-1970 6 db iskolai tablókép, vegyes méretben
13433.

1 200 HUF
3,11
3,43

cca 1880 Kettő festményről készült fénnyomat kartonon. Kereszteslovagok, Görög mitológia. Lap méret 35x27 cm
13434.

1 000 HUF
2,59
2,86

1928 Bp. XIII. Sziget utcai elemi iskola tanári kara, hátoldalt feliratozva és pecsételve, kartonra ragasztva, 17×22,5 cm
13435.

3 000 HUF
7,77
8,57

1896 Bp., X-te Internationale Wander-Versammlung der Bohr-Ingenieure und Bohr-Techniker, kartonra kasírozott, feliratozott csoportkép, pl. ifj. Riedl Frigyes, az Operaház kasírozó mesterének fia, H. J. Uijldert holland gyémántkereskedő, stb., 27×38 cm, karton: 41×41 cm
13436.

10 000 HUF
25,91
28,57

cca 1880-1910 Architektúrák / Mennyezetek. Lapok, fotók vegyesen cca. 160 db, eredeti dobozában. Doboz méret: 37×27x10 cm, kopott, sérült.
13437.

10 000 HUF
25,91
28,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF