1923 Szászváros, A Szászvárosi Ref. Kun. Kollégium Főgimnáziuma 1923-ben végzett növendékeinek tablófotója, az iskola épületének és két belső termének képeivel, sérült, 25,5×36 cm
cca 1940 Marosvásárhely, Theil Gyula és Bartha Kulcsár Zoltán úri szabósága (Marosvásárhely, Strada Calarasilor - korábban Kossuth Lajos utca 4.), üzletbelső, Szabó Miklós fényképész felvétele, kartonra kasírozott fotó, 17,5×22,5 cm
cca 1960-1970 Régi fotóalbum, benne beragasztott pornóképekkel, nagyrészt fotókkal, de benne egy-két nyomtatvány is, kb. 250-230 db, változó állapotban, közte sérült is, különféle méretben, kopott albummal.
cca 1960-1980 Régi fotóalbum, benne beragasztott pornóképekkel, nagyrészt fotókkal, de benne több nyomtatvány is, kb. 200-250 db, változó állapotban, közte sérült is, különféle méretben.
cca 1960-1970 Régi fotóalbum, benne beragasztott pornóképekkel, nagyrészt fotókkal, de benne nyomtatványok is, kb. 100-150 db, változó állapotban, különféle méretben
1896 Bp., X-te Internationale Wander-Versammlung der Bohr-Ingenieure und Bohr-Techniker, kartonra kasírozott, feliratozott csoportkép, pl. ifj. Riedl Frigyes, az Operaház kasírozó mesterének fia, H. J. Uijldert holland gyémántkereskedő, stb., 27×38 cm, karton: 41×41 cm