13228.
400. Closed Online auction
Photo
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Domenico Anderson (1854-1938): Velence, Veduta dal Campanile, vintage fotó, hátoldalán pecséttel jelzett bal szélén apró sérüléssel, felületén törésnyommal, 19,5x25,5 cm