13430.
400. Closed Online auction
Photo
2 000 HUF
cca 1960-1970 Régi fotóalbum, benne beragasztott pornóképekkel, nagyrészt fotókkal, de benne egy-két nyomtatvány is, kb. 250-230 db, változó állapotban, közte sérült is, különféle méretben, kopott albummal.