13138.
400. Closed Online auction
Photo
5 000 HUF
cca 1960-70 össz. 6 db Albert Flóriánt (1941-2011), az FTC és magyar válogatott labdarúgóját megörökítő MTI sajtófotó, különböző mérkőzékről (MTK-Ferencváros, Honvéd-Fradi, Botafogo, NDK stb.). Egyik sérült. 20,5x24,5 és 26,5x18,5 cm közötti méretben.