Chinaware / Porcelain Number of items: 298
2457063
11320
400
Other collectibles
Kínai Feng Shui bőségedény. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 20 cm
10 000 HUF
2449964
11321
400
Other collectibles
Biedermeier bécsi csésze porcelán, színes festéssel és aranyozással, ún. barátság csésze, ívelt füllel. A csészén fehér alapon, aranykeretes medalionban Ámor figura. Az alj öblében arannyal festett babérkoszorú, középen felirat "Lui que tu sois, voici ton maitre, Ill'est, le fut, ou le doit étre" (Ő vagy te, itt van a mestered, Ő van ahogy lennie kell). Mindkét darabon jelzett: masszába nyomott 815 és gyári márkajel. Bécs, 1815. Csésze m.: 6 cm, alj d.: 15 cm (sérült és restaurált)
10 000 HUF
2453810
11322
400
Other collectibles
Amphóra Ausztria: Tevegelő beduin.
Kézzel festett fajansz. Sérült. m:50cm
8 000 HUF
2448734
11323
400
Other collectibles
"Neoszecessziós" kávéskészlet, matricás porcelán, dekor "Leonard" Calypso (Párizs), Hutschenreuther Németország. Jelzett. Hibátlan.
8 000 HUF
2453805
11324
400
Other collectibles
Német puncsos edény, steinzeug, hibátlan. m: 29cm
6 000 HUF
2450347
11325
400
Other collectibles
Schütz Cilli lapos falitál, virág díszítéssel, kézzel festett mázas fajansz, jelzett, hibátlan. d: 27 cm
6 000 HUF
2451213
11326
400
Other collectibles
Komacsésze, festett, matricás porcelán, 1885-ös Ipari kiállítás emlékére. kopott. m:8cm
5 000 HUF
2457528
11327
400
Other collectibles
Sarreguemines D&C Orchideés mokkás csésze és alj. Matricás, jelzett, hibátlan.
3 000 HUF
2346617
11328
400
Other collectibles
Herendi virág mintás, mokkás csésze alj. Kézzel festett, jelzett, kopással d: 11,5 cm
1 000 HUF
2450406
11329
400
Other collectibles
Herendi majolika kanna, Jelzett. Sérült. m: 18cm
1 800 HUF
2421087
11330
400
Other collectibles
Ens rózsás kosár. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással 8x6 cm
1 000 HUF
2458522
11331
400
Other collectibles
Hutschenreuther dísztányér, matricás porcelán, unikornis díszítménnyel, tervező: Charlotte and William Hallett hibátlan, jelzett, d: 17,5cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035