12372. 401. Closed Online auction Flea Market
2 600 HUF
0 HUF
4 db figura: elefánt, buddha, macska, sárkány, különböző anyagokból (zsírkő, műkő, műgyanta, kerámia), kopásnyomokkal, apró sérülésekkel, m: 4 és m: 10 cm közötti méretekben
Photo of the item taken by : nagy_andras