12519.
401. Closed Online auction
Frames
3 200 HUF
cca 1920-1940 Fiatal hölgy magyar népviseletben, fotó, régi, dekoratív üvegezett réz képkeretben, a kereten kisebb kopásnyomokkal, külső méret: 18x14,5 cm, látható méret: 13,5x9,5 cm