5 000 HUF
1855 Hölgyfutár. Közlöny az irodalom, társasélet, művészet és divat köréből. Felelős szerkesztő: Berec Károly. 219-238., 240-248., 250-281., 284-286. számai, 1855. szept. 26.-okt.18.;okt. 20-dec. 10.;dec. 13-15., Kiadó: Számvald Gyula. Pest, Emich Gusztáv, 871-950, 955-990., 995-1122,1131-1142 p. 1055. oldalon, a 265. számnál Vörösmarty Mihály gyászkeretes halálozási hírével a címlapon. Átkötött modern egészvászon-kötésben, hiányzó számokkal (239., 249., 282-283.), 879-886. oldalak között sérült lapokkal, a lapszéleken szöveget is érintő hiányokkal, 959-962. oldalak között a két lap sarkán szöveget is érintő hiánnyal, 963/964. lap sérült, nagyrészt hiányos, 1026 oldaltól a 1142-ig oldalig a lapok sarkain a szövegeket is érintő hiánnyal, benne foltos lapokkal.