cca 1936 Heinrich Hoffmann: Der Führer und die Jugend. Bild-Dokumente. Adolf Hitlerről szóló képes minikönyv, német nyelven, fekete-fehér fotókkal, 36 p.
1937 A Magyar Katolikus Orvosok Szent Lukács Egyesületének Tudósítója, 2 db, III. évfolyam 3. szám, VI. évfolyam 4. szám + 1938 Ranolder Hiradó, 2 db, V. évfolyam 1. és 4. szám + 1939-1942 Családi Kör, V. évfolyam 10. száma, VI. évfolyam 3., 4., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12. számai, VIII. évfolyam 1. és 4. száma
1938 L'Osservatore Romano della Domenica, Citta del Vaticano, anno V. n. 23., 5 giugno 1938, a Vatikán lapjának beszámolója a XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszusról, olasz nyelven, fekete-fehér fotókkal, kisebb szakadásokkal / newspaper of Vatican City, with reports about the XXXIV. International Eucharistic Congress, in Italian language, with photos, in slightly worn condition, 12 p.
1938 Nemzeti Újság XX. évf. 120. sz., 1938. máj. 29., beszámolóval a XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus eseményeiről, szétvált címlappal, kisebb szakadásokkal, 16 p.
1938 Új Idők XLIV. évf. 23. sz., Pünkösd, szerk.: Herczeg Ferenc, beszámolókkal a XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus és a Szent István-év eseményeiről, fekete-fehér fotókkal, kisebb szakadásokkal, sérült, hátul kissé hiányos címlappal, 44 p.
1938 Nemzeti Újság 1938. május 29-i különkiadása, számos fekete-fehér fotóval, szakadásokkal, viseltes állapotban, 16 p. + XXXIV. Eucharisztikus Világkongresszus. A férfiak éjtszakai szentségimádásának sorrendje és közös imádságai. Korda Rt. nyomdája, Bp., 40 p. + Kongresszusi énekrend. A XXXIV. nemzetközi eucharisztikus kongresszus és a Szent István-jubileumi ünnepségek népénekei. Bp., Actio Catholica Kongresszusi Főbizottsága, Korda Rt. nyomdája, tűzött papírkötés, 35 p.