15765. 401. Closed Online auction Books: History
1 600 HUF
0 HUF
Benedek Elek: Hazánk története az ifjuság számára. Bp., én., Athenaeum. Harmadik kiadás. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, javított, kopott gerinccel, kopott, foltos borítóval.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor