1 200 HUF
Heltai Gáspár: Krónika az magyaroknak dolgairól. Szerk.: Kulcsár Margit. A bevezetőt írta: Kulcsár Péter. Bp., 1981, Magyar Helikon. 475 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott kiadói papír védőborítóban.