A tizedik magyar őstörténeti találkozó és negyedik magyar történelmi iskola előadásai és iratai. Tapolca - 1995. Bp.-Zürich, 1996., Zürichi Magyar Történelmi Egyesület. Kiadói papírkötés. (x 2 példány.) Megjelent 1000 példányban.
Alain Desroches: La Gestapo. Atrocités et secrets de l'inquistion nazie. Paris, 1975.,Editions de Vecchi. Francia nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Benedek Elek: Hazánk története az ifjuság számára. Bp., én., Athenaeum. Harmadik kiadás. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, javított, kopott gerinccel, kopott, foltos borítóval.
H. W. Van Loon: Az emberiség története. Az ősembertől napjainkig. Ford.: Fülöp Zsigmond. Bp., én., Dante. Ötödik kiadás. Kiadói kopott egészvászon-kötés, javított, kopott gerinccel.
Philippe Buton-Laurent Gereveau: Le couteau entre les dents. Préface Annie Kriegel. hn., 1989., Chéne. Francia nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
A kilencedik (tapolcai) magyar őstörténeti találkozó előadásai és iratai. Tapolca, 1994, a Zürichi Magyar Történelmi Egyesület kiadványa. Papírkötésben, kissé koszos borítóval, de egyébként jó állapotban.Megjelent 1000 példányban, sorszámozott (12.) példány.
A 20. század évről évre. A világ és Magyarország száz éve. 2850 esemény, 3200 személyiség, 1150 kép. Szerk.: Reviczky Béla. H.n., 2000, Athenaeum. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrálva. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
Habsburg Történeti Intézet./ Institute of Habsburg History. Bp, 2005, Habsburg-kori Kutatások Közalapítvány - Habsburg Történeti Intézet. Kiadói kartonált papírkötésben, szép állapotban. Magyar és angol nyelven.
Kósa László - Szemerkényi Ágnes: Apáról fiúra. Néprajzi kalauz. Bp, 1973, Móra Ferenc Könyvkiadó. Sáros András Miklós rajzaival és fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, kissé karcos papír védőborítóban.
Jancsó Benedek emlékkönyv. Szerk.: Asztalos Miklós. Bp., 1931, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 1 t.+413+1 p. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopott borítóval.